Sizlerin de yakından takip ettiği ve Dünya Sağlık Örgütü’nün salgın olarak tanımladığı Coronavirüs (Covid-19) kapsamında Dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok tedbir ve önlem alınmıştır. Hükümetler, kurum ve kuruluşlar faaliyetlerini kısmen veya tamamen durdurarak, uzaktan çalışma sistemi, sokağa çıkma yasakları veya kontrollü dolaşıma varan uygulamaları devreye alınarak salgınla mücadele edilmiştir.

 

Alınan bu tedbirlerle birlikte, insanları yeni yaşam biçimine iten Pandemi, dünyada ve ülkemizde yeni oluşum ve şekillenmeleri de beraberinde getirmiştir. Sağlık ve hijyen uygulamaları ve bunların kontrolleri insanların, kurum ve kuruluşların tercih sebeplerinde ilk sıraya yerleşmiştir. Gelişen bu ihtiyaçlar doğrultusunda, salgınla doğru şekilde mücadele etmek, insanlara beklediği güveni vermek ve bu zor zamanlarda size tercih edilebilir bir işletme niteliği kazandırmak adına NN Uluslararası Belgelendirme olarak kuruluşlarınızı denetlemek ve sertifikalandırmak istiyoruz.

 

Normalleşme sürecinde ulaşım, konaklama, otel, yeme-içme vb. tesislerde iş hijyeni önlemlerini alması ve bunu ispatlayıcı belgesinin olması müşterilerine ve çalışanlarına güven tesisi açısından en önemli kriter haline gelmiştir.

 

NN Uluslararası Belgelendirme, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kuruluşunuzu Covid-19 kapsamında, Uluslararası ve Ulusal Standartlara, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan rehberlere ve yönetmeliklere uygun şekilde değerlendirerek Sağlıklı İşyeri Belgesi kapsamında sertifikalandırma yapmak talebindedir.

 

Sağlıklı İşyeri Belgelendirme, tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsayan ve ulusal ve uluslararası yönetmeliklere, rehberlere uygun şekilde kontrolleri yapılan bir uygulamadır. Sağlıklı İşyeri Belgesi sisteminde denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutulmaktadır.

 

Sağlıklı İşyeri Belgesinin Kuruluşlara Faydaları

 

  • Yöneticilere, çalışanlara ve diğer ilgili taraflara güvenli bir tesis olduğunuzu gösterir.
  • Ulusal ve Uluslararası piyasada rakipler karşısında rekabet gücünüzü artırır.
  • Sizleri kendi yerinizde ziyaret eden müşterileriniz, tedarikçileriniz, çözüm ortaklarınız ve ilgili tarafların üzerinde güven tesis eder.
  • Sertifikayı almaya hak kazanmış kuruluşun bulunduğu sanayi bölgesinde öncülük yapmasını ve prestij kazanmasını sağlar.
  • Sağlıklı İşyeri Belgesi alan kurumların web sitesinde, sosyal medya platformlarında, vb. alanlarda yayınlanarak reklam amaçlı kullanılabilir.

 

Denetim ve belgelendirme şartları hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya info@nextnorm.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Asansör Muayene Başvurusu Yapın